Nahrávám
Domů | Tipy na výlety

Naše tipy na výlety

Jesenický kraj je protkaný léčivými prameny, které využívají okolní lázně. Mezi nejznámější patří Karlova Studánka, lázně Velké Losiny, Lipová lázně a ty nejznámější v Jeseníku...

Číst více

Jezdíte na horském kole? Baví vás jízda po úzkých pěšinách? Právě pro vás jsou Rychlebské stezky - traily pro horská kola. Jedná se o ucelenou síť stezek (trailů) speciálně upravených pro zábavnou jízdu na horském kole v těsném kontaktu s přírodou. Najdete zde staré kamenné stezky i moderní flow traily. Všechny stezky jsou sjízdné i za deště...

Číst více

Lanové centrum v České vsi, je součástí Adrenalin parku Jeseníky. Lanový svět plný překážek je určen dětem i dospělým, ke zdolání není třeba zvláštní fyzické síly. Před vstupem na vybranou trasu Vás instruktor seznámí s pravidly a způsoby jištění. Vstup do lanového centra není věkově nijak omezen, pouze výškou účastníka, která musí být minimálně 130 cm. Všechny překážky jsou umístěny mezi vzrostlými stromy, ve výšce cca 4 - 10 m nad zemí a ke zdolání Vám nabízíme 3 trasy:

Číst více

Tato horská oblast nabízí skvělé podmínky pro lyžaře, běžkaře, cyklisty i pěší turisty. Máme pro Vás velmi malou ukázku z těch nejzajímavějších míst:

Číst více

Pokud trávíte dovolenou s dětmi, jistě oceníte bezpočet míst určených právě pro ně. Některé z nich se Vám pokusíme přiblížit a usnadnit Vám hledání..

Číst více

Pokud hledáte lyžařské vyžití pro celou rodinu, jste tady správně. Pro milovníky sjezdového lyžování najdete v blízké dojezdové vzdálenosti hned několik lyžařských středisek:

Číst více

Otmuchowské jezero

Písečné pláže, jachting a voňavé grily. Doslova za humny se nachází ráj pro milovníky vodních sportů - Otmuchowské a Nyské jezero. Oblast je označována jako Polská riviéra, Polská Copacabana, Nyská riviéra a dalšími přívlastky, které mají potvrdit výjimečnost místa.

Číst více